Reklamačný poriadok


Reklamačný poriadok sa vzťahuje iba na vady zakúpeného tovaru. Ak si prajete tovar vrátiť alebo vymeniť (nemá žiadnu vadu), potom prosím vyplňte formulár pre výmeny.

Záruka na tovar je 24 mesiacov. Záruka sa vzťahuje iba na chyby, ktoré sú jednoznačne spôsobené chybou materiálu, alebo výrobnou chybou. Nevzťahuje sa na tovar poškodený neodbornou montážou, zanedbaním údržby, či používaním k iným účelom ako je určené. Dĺžka záručnej doby sa nerovná dĺžke životnosti výrobku. Bežné opotrebovanie vzniknuté používaním výrobku nemožno reklamovať ako chybu.
 

  • Tovar zašlite späť na adresu SPOKE, s.r.o., Lidická 903, 33011 Třemošná, CZ. Zásielka by mala obsahovať správne vyplnený reklamačný protokol, kopiu dokladu o kúpe a tovar. Reklamačný protokol môžete tiež vyplniť jednoducho online.
     
  • Lehota pre vybavenie reklamácie je maximálne 30 dní.
     
  • Tovar posielajte doporučene (nie na dobierku) a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu po ceste k nám. Zásielky poslané na dobierku budú odmietnuté.
     
  • Pre ďalšie informácie volajte +420 721 800 800


Každá správne podaná reklamácia bude predložená výrobcovi (alebo jeho zodpovednému zástupcovi) k posúdeniu a v prípade oprávnenej reklamácie bude zaručená oprava alebo výmena tovaru. V prípade neoprávnenej reklamácie bude tovar poslaný späť na náklady kupujúceho!


VYPLNIT REKLAMÁCIU ONLINE

REKLAMAČNÝ PROTOKOL

Späť
 
 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie X
Copyright © 2019 SPOKE, s.r.o.
Všetky práva vyhradené
Provozováno na systému NetShops